Matemwe Rock Villas

Pobyt w Matemwe Rock Villas to doskonała alternatywa dla osób szukających spokoju i kameralnej atmosfery – z dla od dużych resortów typu All-Inclusive.

Posiadłość znajduje się w spokojnej i cichej miejscowości Matemwe. Składa się z dwóch niezależnych domów usytuowanych obok siebie.  

W cenie pokoi wliczone jest śniadanie serwowane w restauracji z pięknym widokiem na ocean i plażę, sprzątanie (na życzenie), pościel, ręczniki kąpielowe i plażowe. Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji lub korzystania z restauracji Matemwe Rock  a la carte. Domy znajdują się przy bardzo urokliwej i spokojnej plaży . 

Villla 1 : 

Duża willa o wysokim standardzie wyposażenia. Składa się z trzech dwuosobowych sypialni ( w każdej możliwość wstawienia dodatkowego łóżka). Każda sypialnia posiada prywatną łazienkę oraz klimatyzację. Dodatkowo do dyspozycji gości obszerny salon i kuchnia, a także prywatny basen.

Villa 2: 

Mniejsza willa składająca się z dwóch dwuosobowych sypialni ( w każdej możliwość wstawienia dodatkowego łóżka). Każda z nich posiada prywatną łazienkę oraz klimatyzację. Tutaj również do dyspozycji gości  salon oraz kuchnia. 

Ceny uzależnione są od sezonu oraz długości pobytu – dlatego kalkulacje zawsze robimy indywidualnie, dla każdego zapytania. Zorganizujemy dla Was również transfer z lotniska.